توضیحات

پروژه رزرواسیون بلیط قطار در php با استفاده از زبان و محیط طراحی وب سایت پی اچ پی ( PHP ) طراحی و تنظیم شده است.

طراحی و سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی بخشهای پروژه رزرواسیون بلیط قطار در php داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه طراحی و اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

توجه کنید که در داخل این پروژه از سی اس اس ( CSS ) و جاوا اسکریپ ( Java Script ) در صورت نیاز استفاده شده است تا با استفاده از این دو زبان و تکنولوژی زیبایی و کارایی پروژه بهتر شود.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در مای اس کیو ال ( MySQL ) می باشد. دیتابیس پروژه رزرواسیون بلیط قطار در php تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه رزرواسیون بلیط قطار در php دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه رزرواسیون بلیط قطار در php توسط مهندسین این مرکز ( مرکز پروژه و مقالات ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به این پروژه در سایر برنامه ها و یا زبان های برنامه نویسی نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

مرکز پروژه و مقالات

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در پی اچ پی به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده MySql می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه php رزرواسیون بلیط قطار, دانلود سورس رزرواسیون بلیط قطار با php, سیستم رزرواسیون بلیط قطار با php, مدیریت رزرواسیون بلیط قطار به زبان php, رزرواسیون بلیط قطار با php, پروژه دانشجویی رزرواسیون بلیط قطار, رزرواسیون بلیط قطار به زبان php, رزرواسیون بلیط قطار در php, سیستم رزرواسیون بلیط قطار تحت php, دانلود پروژه رزرواسیون بلیط قطار با پی اچ پی, پروژه پی اچ پی رزرواسیون بلیط قطار, سورس پروژه رزرواسیون بلیط قطار به زبان php, رزرواسیون بلیط قطار با پی اچ پی, پروژه پی اچ پی رزرواسیون بلیط قطار, رزرواسیون بلیط قطار به زبان پی اچ پی, رزرواسیون بلیط قطار در پی اچ پی, سیستم رزرواسیون بلیط قطار تحت پی اچ پی, دانلود پروژه رزرواسیون بلیط قطار با php, پروژه رزرواسیون بلیط قطار به زبان پی اچ پی, دانلود رزرواسیون بلیط قطار با s4, سایت پروژه php, دانلود پروژه php, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 nacu.ir