توضیحات

پروژه پایگاه داده فروشگاه موبایل SQL با استفاده از برنامه اسکیوال ( sql ) نوشته و طراحی شده است و دارای نمودار ای آر ( ER ) می باشد.

تمامی جداول پایگاه داده فروشگاه موبایل SQL تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول در نمودار ای آر و در داخل sql server رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بین جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

این پروژه دارای یک داکیومت 50 صفحه ای می باشد که در آن ساختار جداول، نحوه ایجاد آنها و ساختار نمودار ER و... به طور کامل تشریح شده است.

بانک اطلاعاتی پایگاه داده فروشگاه موبایل SQL یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در اس کیو ال سرور به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه SQLServer فروشگاه موبایل, دانلود سورس فروشگاه موبایل با SQLServer, سیستم فروشگاه موبایل با SQLServer, مدیریت فروشگاه موبایل به زبان SQLServer, فروشگاه موبایل با SQLServer, پروژه دانشجویی فروشگاه موبایل, فروشگاه موبایل به زبان SQLServer, فروشگاه موبایل در SQLServer, سیستم فروشگاه موبایل تحت SQLServer, دانلود پروژه فروشگاه موبایل با اس کیو ال سرور, پروژه اس کیو ال سرور فروشگاه موبایل, سورس پروژه فروشگاه موبایل به زبان SQLServer, فروشگاه موبایل با اس کیو ال سرور, پروژه اس کیو ال سرور فروشگاه موبایل, فروشگاه موبایل به زبان اس کیو ال سرور, فروشگاه موبایل در اس کیو ال سرور, سیستم فروشگاه موبایل تحت اس کیو ال سرور, دانلود پروژه فروشگاه موبایل با SQLServer, پروژه فروشگاه موبایل به زبان اس کیو ال سرور, دانلود فروشگاه موبایل با s4, سایت پروژه SQLServer, دانلود پروژه SQLServer, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 nacu.ir