توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 تحقیق در مورد در مورد استان خراسان 70ص دارای 75 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تحقیق در مورد در مورد استان خراسان 70ص  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی تحقیق در مورد در مورد استان خراسان 70ص،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن تحقیق در مورد در مورد استان خراسان 70ص :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل : word (..doc) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : 69 صفحه

قسمتی از متن word (..doc) :


1
‏استان خراسان با مساحت 313335 كیلومتر مربع وسیعترین استان كشور بوده و در قسمت شرق و شمال شرق كشور قرار گرفته است.
‏خراسان مجموعه ای است از عوارض جغرافیائی مركب از فلاتها و جلگه ها و كوهستان ها كه در شمالشرق ایران قرار گرفته است و رودهای چندی در كوهستانهای شمالی آن، دره های حاصلخیزی بوجود آورده كه مركز تجمع انسانی و حیات نباتی است و شهرهای آباد خراسان را در بر گرفته است. مهمترین كوههای خراسان عبارتند از كوههای هزار مسجد، الله اكبر، آلاداغ و بینالود كه ارتفاع آن به 3500 متر می رسد.
‏مهمترین رودخانه های استان خراسان عبارتند از اترك، گرگان، هریود و قره سو كه به جز رود اترك جریان بقیه رودها به علت اینكه بیشتر آب آنها به مصرف كشاورزی می رسد ثابت نیست، آب و هوای كوهستانی خراسان كاملاً برای و اختلاف درجه گرمای روز و شب تابستان و زمستان بسیار زیاد است. در نواحی دره ای، بهار از اواخر فروردین ماه شروع و تا آخر اردیبهشت طول می كشد، تابستان گرم و خشك از خرداد تا شهریور ادامه می یابد. بهترین موقع سال شهریور ماه است كه درجه حرارت پائین آمده و تا اواخر آبان هوا مطبوع صاف و شب ها خنك است. زمستان از آذرماه با ریزش باران و برف شروع می شود و زمستان نواحی كوهستانی سخت است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 nacu.ir