توضیحات

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

 پاورپوینت چالشهای مدیریتی در ایران دارای 13 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در PowerPoint می باشد و آماده ارائه یا چاپ است

شما با استفاده ازاین پاورپوینت میتوانید یک ارائه بسیارعالی و با شکوهی داشته باشید و همه حاضرین با اشتیاق به مطالب شما گوش خواهند داد.

لطفا نگران مطالب داخل پاورپوینت نباشید، مطالب داخل اسلاید ها بسیار ساده و قابل درک برای شما می باشد، ما عالی بودن این فایل رو تضمین می کنیم.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت چالشهای مدیریتی در ایران،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت چالشهای مدیریتی در ایران :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل : powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد اسلاید : 13 اسلاید

قسمتی از متن powerpoint (..ppt) :


بنام خدا
چالشهای مدیریتی در ایران
چالشهای عمده
بالا بودن هزینه فرصت آموزش برای بسیاری از خانواده ‌ ها (به ویژه در جوامع روستایی)، كه منجر به مقاومت خانواده ‌ ها در برابر تحصیل فرزندان خود می ‌ شوند.
فراهم ساختن بستر مناسب برای توسعه سرمایه ‌ گذاری بخش غیر دولتی تغییر نظام امتحانات و ارزشیابی تحصیلی از نظام مبتنی بر محفوظات به نظام ارزشیابی مبتنی بر عملکرد (ارزشیابی فرآیندی) عوامل آموزشی
ملحوظ نمودن تفاوت ‌ های فردی ، روان ‌ شناختی، اقلیمی، اجتماعی، محیطی، قومی، منطقه ‌ ای و فرهنگی بین ‌ آموزش گیران در محتوای برنامه درسی.
تقویت جنبه ‌ های نگرشی و رفتاری (كار گروهی، توانایی حل مساله، خلاقیت، مهارت ‌ های ارتباطی، توانایی تعیین اهداف، اقدام مسئولانه، اعتماد به نفس، پیش قدمی ‌ در امور، توانایی راهبری، احترام به دیگران) مورد نیاز بازار كار در نظام آموزشی بهره گیری از تمام ظرفیتهای نظام موجود اطلاعات و برقراری دسترسی کامل به اطلاعات مورد نیاز مربوط به معاونت ‌ ها و واحدهای مختلف به منظور تصمیم ‌ گیری.
تدوین استراتژی تحقیقاتی جامع و هماهنگ فعالیت ‌ های پژوهشی آموزش و پرورش.
تفویض اختیار كافی به مدیران استانی و منطقه ‌ ای و نیز مدیران مدارس.
تقویت نظام ‌ های هوشیارسازی(از قبیل پژوهش، نظارت ، ارزشیابی و كنترل كیفی ) برای سیاست ‌ گذاری در آموزش و پرورش عمومی .


برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 nacu.ir