توضیحات

پروژه صورت حساب رستوران c# با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ ( c# ) طراحی و تنظیم شده است.

سورس کد این پروژه بسیار ساده و قابل درک برای تمامی دانشجویان می باشد و به دلیل این که توضیحات تمامی سورس کد پروژه صورت حساب رستوران c# داخل داکیومنت به صورت کامل و خط به خط توضیح داده شده است شما می توانید با مطالعه و بررسی این داکیومنت به نحوه اجرای پروژه و توضیحات سورس کد آن کاملا مسلط شوید.

پایگاه داده استفاده شده در این پروژه در اس کیو ال سرور ( Sql Server ) می باشد. دیتابیس پروژه صورت حساب رستوران c# تا سطح 3nf نرمال سازی شده و تمامی موجودیت ها، صفت ها و ارتباط بین جداول به طور دقیق با استفاده از کلید های اصلی و خارجی مشخص شده است.

پروژه صورت حساب رستوران c# دارای زیبایی بسیار خوب و در سطح دانشجویی می باشد، ظاهر این پروژه به گونه ای طراحی شده است که ساده، زیبا و قابل درک برای دانشجویان باشد.

پروژه صورت حساب رستوران c# توسط مهندسین این مرکز ( مرکز پروژه و مقالات ) طراحی و برنامه نویسی شده است به همین دلیل مسئولین پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات فنی و تخصصی شما خواهند بود.

در صورتی که به پروژه صورت حساب رستوران c# در زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت ( VB.Net ) و یا با پایگاه داده اکسس ( Access ) نیاز داشته باشید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

مرکز پروژه و مقالات

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در سی شارپ به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه c sharp صورت حساب رستوران, دانلود سورس صورت حساب رستوران با c sharp, سیستم صورت حساب رستوران با c sharp, مدیریت صورت حساب رستوران به زبان c sharp, صورت حساب رستوران با c sharp, پروژه دانشجویی صورت حساب رستوران, صورت حساب رستوران به زبان c sharp, صورت حساب رستوران در c sharp, سیستم صورت حساب رستوران تحت c sharp, دانلود پروژه صورت حساب رستوران با سی شارپ, پروژه سی شارپ صورت حساب رستوران, سورس پروژه صورت حساب رستوران به زبان c sharp, صورت حساب رستوران با سی شارپ, پروژه سی شارپ صورت حساب رستوران, صورت حساب رستوران به زبان سی شارپ, صورت حساب رستوران در سی شارپ, سیستم صورت حساب رستوران تحت سی شارپ, دانلود پروژه صورت حساب رستوران با c sharp, پروژه صورت حساب رستوران به زبان سی شارپ, دانلود صورت حساب رستوران با s4, سایت پروژه c sharp, دانلود پروژه c sharp, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 nacu.ir