توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 کارآموزی تعمیرگاه موتورهای ژاپنی دارای 66 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کارآموزی تعمیرگاه موتورهای ژاپنی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

معرفی و آشنایی  با محل کار آموزی

محلی که  اینجانب کارآموزی خود را در آن گذراندم  در استان تهران شهرستان ری در محل تعمیرگاه موتورهای ژاپنی بود
 
در ابتدا باید  محل تعمیرگاه را به مختصر توضیح بدهم : این تعمیرگاه در شهرستانی واقع است که محل زائران بسیاری به وجود مقبره شاه عبدالعظیم حسنی  و همچون بزرگانی چون او  است و همچنین با توجه به موقعیت خودروسازی کشور که محل تولید خودروهای ژاپنی مانند پراید  می باشد همین امر باعث شد تا این تعمیرگاه با تخصص خود در این شهرستان شروع به کار نماید.


این تعمیرگاه در ابعاد ?×?? و حالت مستطیل شکل بوده و این تعمیرگاه با وجود دو کارگرساده  و یک کارگر ماهر انجام خدمت می کند که این تعمیرگاه محل تعویض روغن و مرکز تون آپ کامل در سطح شهرستان می باشد و همچنین تنظیم موتور کامل خودروهای ژاپنی و تمرکز این تعمیرگاه روی انواع خودروهای پراید و مزدا می باشد.


در این تعمیرگاه یک دستگاه سیستم دیاگ (عیب یاب انژکتور) وجود داشت و همچنین تجهیزاتی همچون بالانس درجا و دستگاهی که مربوط به درآوردن تیوپ و مواد مربوط به لاستیک های تیوبلس( بدون تیوپ) می باشد.
 

کارهایی که این تعمیرگاه انجام می دهد با توجه به تخصص تمیرگاه که روی ماشین های ژاپنی انجام می گیرد به دنبال قراردادهای سازمانی و شرکتی با اداره هایی که با این خودروها مدام سروکار دارند و کارهای سنگین را انجام می دهند رفته و بطور مثال این تعمیرگاه با اداره پست که خودروهای مزدا ، پیکان وانت و نیسان را بکار می گیرد قراردادی را بسته و کارهای محول به این شرکت را انجام می دهد البته به غیر از کارهای روزمره که با توجه به خودروهای غیر از این قراردادها یعنی مشتری های عادی را انجام می دهد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 nacu.ir