توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 کاهش مصرف انرژی مراکز داده مبتنی بر رایانش ابری با استقرار هوشمند ماشین های مجازی از طریق الگوریتم رقابت استعماری دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کاهش مصرف انرژی مراکز داده مبتنی بر رایانش ابری با استقرار هوشمند ماشین های مجازی از طریق الگوریتم رقابت استعماری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی کاهش مصرف انرژی مراکز داده مبتنی بر رایانش ابری با استقرار هوشمند ماشین های مجازی از طریق الگوریتم رقابت استعماری،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن کاهش مصرف انرژی مراکز داده مبتنی بر رایانش ابری با استقرار هوشمند ماشین های مجازی از طریق الگوریتم رقابت استعماری :


سال انتشار : 1395تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

مراکز داده از جمله مخازنی اند که با قدرت بالای پردازشی خود می توانند نیازهای رایانشی هزاران کاربر را پاسخ گویند. امروزه بیشتر این مراکز داده از تکنیک مجازی سازی بهره می برند و از این طریق یک محیط محاسباتی توزیع شده ارایه می دهند که در آن سرویس های ابری بر بستر ماشین های مجازی ارایه می شوند و ماشین های مجازی نیز بر بستر میزبان های فیزیکی اجرا می گردند. یکی از مهمترین مشکلات در خصوص مراکز داده، مصرف انرژی بسیار زیاد آنها است که در پس رقابت شرکت های بزرگ برای توسعه سریع مراکز داده، به آن بی توجهی شده است. یکی از راه حل ها برای کاهش مصرف انرژی در مراکز داده، تخصیص بهینه منابع است. در این پایان نامه سعی شده است با تخصیص بهینه ماشین های مجازی بر روی میزبان های فیزیکی مصرف انرژی را در مراکز داده کاهش دهیم. این تخصیص بهینه با استفاده از الگوریتم رقابت استعماری انجام شده است. نتایج شبیه سازی نشان دهنده بهبود نتایج مورد انتظار بوده است.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 nacu.ir