توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 پیش بینی همزمان دانسیته، ویسکوزیته و هدایت الکتریکی مایعات یونی آبگریز برپایهپرپدینیوم با استفاده از شبکه عصبی مصنوعی دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پیش بینی همزمان دانسیته، ویسکوزیته و هدایت الکتریکی مایعات یونی آبگریز برپایهپرپدینیوم با استفاده از شبکه عصبی مصنوعی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پیش بینی همزمان دانسیته، ویسکوزیته و هدایت الکتریکی مایعات یونی آبگریز برپایهپرپدینیوم با استفاده از شبکه عصبی مصنوعی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پیش بینی همزمان دانسیته، ویسکوزیته و هدایت الکتریکی مایعات یونی آبگریز برپایهپرپدینیوم با استفاده از شبکه عصبی مصنوعی :


سال انتشار : 1395تعداد صفحات :22

چکیده مقاله:

یک مدل شبکه عصبی مصنوعی ANN برای پیشبینی همزمان دانسیته، ویسکوزیته و هدایت الکتریکی مایعات یونی آبگریز بر پایه پرپدینیوم ارایه شده است. دادههای دانسیته، ویسکوزیته و هدایت الکتریکی از مقالات به دست آمدند و از یک شبکه عصبی مصنوعی سه لایهای پیشخور برای تخمین آنها استفاده شده است. مدل شبکه عصبی مصنوعی بهینه، دارای دو نرون در لایه ورودی، 10 نرون در لایه پنهان و سه نرون در لایه خروجی میباشد. این مدل دانسیته را با خطای مربعات میانگین (فرمول در متن اصلی مقاله) و حدتعیین R(2) 1/0000 ویسکوزیته را با خطای مربعات میانگین (فرمول در متن اصلی مقاله) و حد تعیین R(2) 0/9982 و هدایت الکتریکی را با خطای مربعات میانگین MSE (فرمول در متن اصلی مقاله) و حدتعیین R(2) 0/9999 پیش بینی می کند. نتایج به دست آمده نشان می دهد که پیش بین یهمزمان دانسیته ویکسوزیته، و هدایت الکتریکی مایعات یونی ابگریز بر پایه پریدینیوم با استفاده از شبکه عصبی مصنوعی به خوبی قابل انجام است.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 nacu.ir