توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 بررسی عددی انتقال حرارت جابجایی ترکیبی نانوسیال آب- نانولوله کربنی تک جداره در یک حفره لوزوی با وجود مانع داغ درون آن دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی عددی انتقال حرارت جابجایی ترکیبی نانوسیال آب- نانولوله کربنی تک جداره در یک حفره لوزوی با وجود مانع داغ درون آن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی عددی انتقال حرارت جابجایی ترکیبی نانوسیال آب- نانولوله کربنی تک جداره در یک حفره لوزوی با وجود مانع داغ درون آن،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی عددی انتقال حرارت جابجایی ترکیبی نانوسیال آب- نانولوله کربنی تک جداره در یک حفره لوزوی با وجود مانع داغ درون آن :


سال انتشار : 1395تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

در این مقاله به بررسی انتقال حرارت جابجایی ترکیبی نانوسیال آب- نانولوله کربنی تک جداره درون حفره لوزوی با وجود مانع داغ درون آن به صورت عددی با استفاده از مدل دوفازی مخلوط پرداخته شده است. معادلات حاکم بر این مسیله شامل معادله پیوستگی، معادله مومنتوم، معادله کسر حجمی فاز دوم و معادله انرژی با استفاده از روش حجم محدود بر روی دامنه محاسباتی گسسته سازی گردید. مطالعه عددی برای اعداد 2mm<D<6 mm, 1nm < t(nI) <3 nm, y= 45, 10 nm< d(p) <100 nm, 0 1, 20 Re 1000 انجام گرفت و تاثیر این پارامترها بر خطوط جریان و انتقال حرارت نانوسیال درون حفره بررسی شد. نتایج عددی نشان داد که حرکت صفحه بالایی حفره یک گردابه ساعتگرد درون حفره ایجاد می کند که مرکز آن با افزایش عدد رینولدز به گوشه بالایی حفره نزدیک می شود. مشاهده گردید که در محدوده مورد بررسی بیشترین مقدار عدد ناسلت در عدد رینولدز 500 حاصل می شود. نتایج نشان داد چنانچه از نانولوله های کربنی استوانه ای با قطر داخلی کمتر و ضخامت بیشتر استفاده شود، به دلیل افزایش چشمگیر ضریب هدایت حرارتی، مقدار انتقال حرارت نانوسیال حتی در مقادیر بسیار کم غلظت نانوذرات، یک افزایش فوق العاده را نسبت به سیال پایه نشان می دهد. همچنین نتایج نشان داد که با افزایش کسر حجمی نانوذرات، مقدار عدد ناسلت متوسط کل افزایش می یابد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 nacu.ir