توضیحات

پروژه پایگاه داده داروخانه در sql با استفاده از برنامه اسکیوال ( sql ) نوشته و طراحی شده است و دارای نمودار ای آر ( ER ) می باشد.

تمامی جداول پایگاه داده داروخانه در sql تا سطح 3NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول در نمودار ای آر و در داخل sql server رسم شده است. پروژه دارای نمودار ارتباط بین جداول ( ERD ) می باشد که در آن روابط یک به یک و یا یک به چند بین جداول به طور کامل نمایش داده شده است.

این پروژه دارای یک داکیومت 50 صفحه ای می باشد که در آن ساختار جداول، نحوه ایجاد آنها و ساختار نمودار ER و... به طور کامل تشریح شده است.

بانک اطلاعاتی پایگاه داده داروخانه در sql یک پروژه بسیار مناسب برای درس آزمایشگاه پایگاه داده می باشد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

امکانات و محتویات پروژه

سورس کامل پروژه در اس کیو ال سرور به همراه فایل اجرایی محتوای اصلی
پایگاه داده Sql Server می باشد نوع پایگاه داده
شامل 50 صفحه داکیومنت تایپ شده به صورت فایل ورد حاوی مقدمه، تاریخچه و توضیحات خط به خط پروژه و... می باشد داکیومنت
یک فایل آموزشی شامل نحوه اجرای پروژه، نحوه دسترسی به سورس کد پروژه و طریقه باز کردن پایگاه داده و مشاهده جداول می باشد که به صورت رایگان ارائه می گردد روش اجرا

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

پروژه SQLServer داروخانه, دانلود سورس داروخانه با SQLServer, سیستم داروخانه با SQLServer, مدیریت داروخانه به زبان SQLServer, داروخانه با SQLServer, پروژه دانشجویی داروخانه, داروخانه به زبان SQLServer, داروخانه در SQLServer, سیستم داروخانه تحت SQLServer, دانلود پروژه داروخانه با اس کیو ال سرور, پروژه اس کیو ال سرور داروخانه, سورس پروژه داروخانه به زبان SQLServer, داروخانه با اس کیو ال سرور, پروژه اس کیو ال سرور داروخانه, داروخانه به زبان اس کیو ال سرور, داروخانه در اس کیو ال سرور, سیستم داروخانه تحت اس کیو ال سرور, دانلود پروژه داروخانه با SQLServer, پروژه داروخانه به زبان اس کیو ال سرور, دانلود داروخانه با s4, سایت پروژه SQLServer, دانلود پروژه SQLServer, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 nacu.ir