توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 بررسی نحوه اعمال اختیارات مدیران در مراحل مختلف درماندگی مالی در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی نحوه اعمال اختیارات مدیران در مراحل مختلف درماندگی مالی در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی بررسی نحوه اعمال اختیارات مدیران در مراحل مختلف درماندگی مالی در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن بررسی نحوه اعمال اختیارات مدیران در مراحل مختلف درماندگی مالی در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : دانش حسابداری

تعداد صفحات :27

هدف پژوهش حاضر، بررسی نحوه اعمال اختیارات مدیران شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در سه مرحله درماندگی با احتمال بسیار کم، در مرحله درماندگی مالی و مرحله درماندگی با احتمال بسیار بالا می باشد. جهت آزمون فرضیه های پژوهش، تعداد 855 سال- شرکت بورس اوراق بهادار تهران در طی دوره 5 ساله 1386 تا 1390 با استفاده از الگوی پیش بینی درماندگی مالی آلتمن به سه گروه طبقه بندی شدند. دستکاری اقلام تعهدی (به عنوان شاخص مدیریت سود) بر مبنای الگوی کازنیک (1999) اندازه گیری شده است. نتایج برآورد الگوی فرضیه های پژوهش با استفاده از تکنیک داده های تابلویی، حکایت از به کارگیری مدیریت سود کارآ در شرکت ها دارد. به عبارت دیگر، مدیران شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در مراحل مختلف درماندگی برای بهتر نشان دادن وضعیت مالی، از طریق اقلام تعهدی اختیاری اقدام به دستکاری کاهشی سود حسابداری می کنند. همچنین، با افزایش احتمال درماندگی مالی شرکت ها، میزان دستکاری سود حسابداری توسط مدیران افزایش یافته است.
كلید واژه: اقلام تعهدی اختیاری، درماندگی مالی، درماندگی مالی بسیار کم، درماندگی مالی بسیار بالا، مدیریت سود

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 nacu.ir