توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

 روش های مطالعه فراوانی، توزیع مکانی و شدت حوادث ترافیکی مرتبط با عابران پیاده در مناطق شهری: یک مطالعه مروری دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد روش های مطالعه فراوانی، توزیع مکانی و شدت حوادث ترافیکی مرتبط با عابران پیاده در مناطق شهری: یک مطالعه مروری  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی روش های مطالعه فراوانی، توزیع مکانی و شدت حوادث ترافیکی مرتبط با عابران پیاده در مناطق شهری: یک مطالعه مروری،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن روش های مطالعه فراوانی، توزیع مکانی و شدت حوادث ترافیکی مرتبط با عابران پیاده در مناطق شهری: یک مطالعه مروری :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پایش

تعداد صفحات :18

بر اساس برآوردها در سال 2010 حدود 273 هزار عابر در جهان به علت حوادث ترافیکی حوادث ترافیکی جان خود را از دست داده اند. مطالعات نشان داده اند که اکثر حوادث ترافیکی مرتبط با عابران به ویژه در کشورهای با درآمد بالا در معابر درون شهری اتفاق می افتد و عابران پیاده بیشترین نسبت مرگ های ناشی از حوادث ترافیکی در شهرهای پرجمعیت جهان را به خود اختصاص می دهند. به دلیل اهمیت انتخاب یک روش مناسب جهت مطالعه دقیق حوادث ترافیکی مرتبط با عابران، این مطالعه مروری به منظور مقایسه روش های مختلف و بررسی نقاط ضعف و قوت هریک از این روش ها انجام شد.این مطالعه مروری بر اساس جمع آوری و تجزیه و تحلیل مجدد اطلاعات و مقالات موجود انجام شد. به منظور جمع آوری اطلاعات لازم در بانک های اطلاعاتی و منابع غیر الکترونیکی جستجوی کامل به عمل آمده و منابع گردآوری شده در نرم افزار End note دسته بندی شد. در مطالعات یافت شده روش های مورد استفاده جهت تجزیه و تحلیل مورد بررسی و ارزیابی قرارگرفته و جمع بندی شدند.سابقه مطالعه حوادث ترافیکی مرتبط با عابران به دهه 1980 برمی گردد. در طی سال های دهه 1990 جای پای روش های جدید ازجمله سیستم اطلاعات جغرافیائی و الگو های آماری جهت مطالعه حوادث ترافیکی مرتبط با عابران باز شد. در طی این سال ها چندین مطالعه با استفاده از سیستم اطلاعات جغرافیائی و الگو های آماری انجام شد. در طی سال های اخیر با توجه به پیشرفت های حاصل شده در نرم افزارهای مختلف، محققان حوادث ترافیکی مرتبط با عابران را با استفاده از روش های نوین و پیشرفته موردمطالعه قرار داده اند و با تلفیق روش های گوناگون زمینه های لازم برای شناسایی دقیق تر عوامل موثر بر پراکندگی و شدت آن ها فراهم نموده اند.روش های مختلفی جهت مطالعه حوادث و جراحات در عابران پیاده وجود دارد و طی سال های اخیر روش های تجزیه و تحلیل این نوع حوادث و جراحات تکامل زیادی پیداکرده است. در سایه پیشرفت های اخیر از نظر روش شناسی و نرم افزاری مشکلات موجود در شناسایی علل این نوع حوادث کاهش یافته و بینش های جدیدی در این زمینه حاصل شده است.
كلید واژه: حوادث ترافیکی، عابران، سیستم اطلاعات جغرافیائی، الگوهای آماری

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه word, دانلود پروژه word, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 nacu.ir