توضیحات

توجه : به همراه فایل word این محصول فایل پاورپوینت (PowerPoint) و اسلاید های آن به صورت هدیه ارائه خواهد شد

  مقاله مروری بر سامانه های خبره در صنعت رنگرزی و نساجی دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مروری بر سامانه های خبره در صنعت رنگرزی و نساجی  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله مروری بر سامانه های خبره در صنعت رنگرزی و نساجی،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مروری بر سامانه های خبره در صنعت رنگرزی و نساجی :

مقاله مروری بر سامانه های خبره در صنعت رنگرزی و نساجی که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار 1389 در علوم و فناوری رنگ از صفحه 41 تا 53 منتشر شده است.
نام: مروری بر سامانه های خبره در صنعت رنگرزی و نساجی
این مقاله دارای 13 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله سامانه خبره
مقاله خودكارسازی
مقاله نساجی
مقاله رنگرزی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
هوش مصنوعی فناوری پیشرفته ای است كه اخیرا از سوی محققان علوم مختلف بسیار مورد توجه قرار گرفته است. هوش مصنوعی در واقع روشی است كه ساختارهای ضروری برای انجام عملیات هوشمند توسط رایانه را فراهم می نماید. یكی از كاربردهای هوش مصنوعی، ایجاد سامانه های خبره می باشد. این سامانه ها ابزارهای كامپیوتری هستند كه فرآیند استنتاج و دانش افراد خبره را در حل مسایل یك حوزه تخصصی شبیه سازی می كنند و در نتیجه همانند یك فرد خبره در حوزه تخصصی خود، در مسایل مربوط به آن حوزه مشاوره می دهند و در صورت لزوم تصمیم گیری می نمایند. هدف این مقاله، مرور سامانه های خبره و كاربردهای جدید آن در صنعت رنگرزی و نساجی می باشد.

برای دریافت اینجا کلیک کنید

سوالات و نظرات شما

برچسب ها

سایت پروژه, دانلود پروژه, سایت پروژه, پروژه دات کام,
Copyright © 2014 nacu.ir